Kommunikációs álláshirdetés

Kommunikációs állás: csapatunkba keressük új kollégánkat!

2021. március 11.

Ha az alábbi leírásban magadra ismersz, és szívesen foglalkoznál egy startupokat segítő program, valamint innovatív vállalkozások kommunikációjával, akkor várjuk jelentkezésed!

Pozíció rövid leírása:

A Kommunikációs csapat tagjaként az INPUT Program teljes külső- és belső kommunikációját tervezheted, fejlesztheted és megvalósíthatod, emellett pedig a szakmai rendezvények szervezésébe is beleláthatsz! Feladataink rendkívül izgalmasak és sokrétűek, mint amilyenek startupjaink is! Nálunk biztosan nem fogsz unatkozni és a kommunikáció területeit a legváltozatosabb formában ismerheted meg.

Ha nálunk dolgozol, lehetőséged lesz kommunikációs kampányok tervezésére és lebonyolítására, melyek nem csupán földrajzilag változatosak, hanem a mentorálás aktualitásaitól egészen a nemzetközi eredmények kommunikálásáig terjednek. Cikkeket írunk, interjúkat készítünk és szervezünk, videókat szerkesztünk, emellett a rendezvényszervezés motorjai is mi vagyunk!

Feladatod elsősorban kommunikációs anyagok előállítása lesz magyar és angol nyelven, de emellett számítunk rád rendezvényszervezési feladatokban és az ügynökséggel való kapcsolattartásban és közös ötletelésben is. Mivel ez a terület a kreativitásról szól, minden friss ötletre és meglátásra nyitottak vagyunk, tehát te is aktívan alakíthatod kommunikációnk irányát! Számítunk ötleteidre, kreativitásodra!

A munkavégzés gyakran angolul zajlik, így a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a stabil, felsőfokú angol nyelvismeret.

Várjuk magyar nyelvű önéletrajzod, bérigényed és lehetséges kezdési időpont megjelölésével a falu.gabriella@neum.hu e-mail címre, 2021. 03.31-ig.

Feladatok:

  • Kommunikációs anyagok írása (weboldalra, blogra, közösségi média felületekre, újságokba stb.)
  • Weboldal kezelése
  • Közösségi média felületek kezelése
  • Külső és belső hírlevelek összeállítása
  • Nyomdai anyagok szövegezése
  • Online és offline kommunikáció szervezése (interjúszervezés, témagenerálás)
  • Ügynökségi kapcsolattartás

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Éves Budapest-bérlet
  • Motivált, vidám és összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Magyar és nemzetközi kapcsolati hálózat bővítése
  • Felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Részvételi lehetőség hazai konferenciákon
  • Sok innovatív és izgalmas projekt megismerése

Nyelvek

  • felsőfokú angol nyelvtudás

Szükséges képességek

  • Magas szintű fogalmazási készség
  • Erős tervező- és szervezőkészség
  • Proaktivitás
  • Csapatmunka
  • Kreativitás

Elvárások

  • Legalább 5 éves kommunikációs területen szerzett tapasztalat (ügynökségi vagy ügyfél oldalon)
  • Magas szintű angol nyelvtudás (a munkavégzés nyelve gyakran angol)
  • Tapasztalat ügynökséggel való kapcsolattartásban
  • Felsőfokú végzettség
  • Alap innovációs és startup ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Problémamegoldó és döntési készség
  • Stratégiai szemléletmód
  • Kezdeményező készség
  • Can-do-and-will-do attitude
  • Önálló és fegyelmezett munkavégzés
  • Felhasználói szintű office ismeretek

Előnyt jelent:

  • PR tapasztalat
  • Aktív sajtókapcsolatok
  • Grafikai- és/vagy videószerkesztési ismeretek (Canva, Adobe Premiere Pro stb.)
  • Kormányzati kommunikációban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány